کنفرانس‌ها (فرمت صوتی)

از اینجا می‌توانید به نسخۀ صوتی کنفرانس «شاهکار ناشناختۀ رنسانس فلسفی ایران صفوی: محبوب القلوب قطب الدین اشکوری (وفات حدود ۱۰۹۰/۱۶۷۹)» به‌طور کامل گوش کنید. این کنفرانس با سخنرانی آقای متیو تریه، در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در انجمن برگزار شده است.

از اینجا می‌توانید به نسخۀ صوتی کنفرانس «کشف تمدن‌های شرقی‌ و کابینۀ شاه» به‌طور کامل گوش کنید. این کنفرانس با سخنرانی خانم ماریل پیک، در تاریخ ۱۹ اسفند ۱۳۹۵ در انجمن برگزار شده است.

از اینجا می‌توانید به نسخۀ صوتی کنفرانس «دو طرز حکومت، یک سیاست؟ جایگاه ایران در سیاست خارجی روسیه قبل و بعد از انقلاب اکتبر ۱۹۱۷» به‌طور کامل گوش کنید. این کنفرانس با سخنرانی خانم الیسا شابلووسکایا، در تاریخ ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ در انجمن برگزار شده است.

می‌توانید اسلایدشوی کنفرانس را از اینجا دانلود کنید (در فرمت پی دی اف).

از اینجا می‌توانید به نسخۀ صوتی کنفرانس «یک تمدن بزرگ در ایران سه هزار سال قبل از میلاد مسیح: تمدن جیرفت» به‌طور کامل گوش کنید. این کنفرانس با سخنرانی آقای فرانسوا دوسه، در تاریخ ۲۹ دی ۱۳۹۵ در انجمن برگزار شده است.

از اینجا می‌توانید به نسخۀ صوتی کنفرانس «هنر اسلامی در لوور، چالشی ملی‌ و بین المللی برای موزه» به‌طور کامل گوش کنید. این کنفرانس با سخنرانی خانم یانیک لینتس، در تاریخ ۱۴ مهر ۱۳۹۵ در انجمن برگزار شده است.

می‌توانید اسلایدشوی کنفرانس را از اینجا دانلود کنید (در فرمت پی دی اف).

تماس با ما

انجمن ایران‌شناسی فرانسه در ایران

انجمن از یکشنبه تا پنجشنبه از ساعت ۸:۳۰ تا ۱۷:۳۰ (اداره) و ۹:۰۰ تا ۱۹:۰۰ (کتابخانه) باز است.

تهران، خیابان فلسطین، خیابان وحید نظری، کوچۀ ادیب، پلاک ۱، صندوق پستی ۳۴۹۵ـ۱۵۸۱۵

تلفن : ۹۲ ۱۱ ۴۰ ۶۶ و ۵۳ ۲۱ ۴۱ ۶۶
فاکس : ۰۱ ۵۵ ۴۰ ۶۶
ایمیل : ifri@ifriran.org